fbpx

Zekeriyaköy

Zekeriyaköy’de Yatırım

Gün geçtikçe gelişen ve değeri artan bir proje olan Zekeriyaköy, yatırım olarak da sıklıkla tercih edilen bir bölge haline geldi. Farklı gün ve zamanlarda oluşturulan kampanyalar ve kişiye özel indirimler ile düşük fiyata lüks evlere sahip olarak Zekeriyeköy’de yatırım avantajını sizler de yakalayabilirsiniz.

Zekeriyaköy’de Yatırım Faydaları

  • Başlangıç etabında aldığınız Zekeriyaköy evleri, villaları veya daireleri proje bitiminde size büyük meblağda maddi kazanç sağlayacaktır. Değerlenen bir konut projesi olduğundan yapım aşamasından sonuç aşamasına kadar günbegün artan bir fiyatla karşı karşıya olacaksınız. Bu yüzden Zekeriyaköy’de yatırım yapmak isteyenler kazançlarını projelerin başlangıç zamanında mülk sahibi olarak yüksek seviyede tutabilir.

 

  • Zekeriyaköy’de dubleks daireleri tercih ettiğinizde ise, yüksek KDV oranlarının sadece küçük bir kısmıyla yüzleşerek, ödemeyeceğiniz KDV oranı kadar kazanç elde edebilirsiniz. Alım satım aşamasında düşük KDV oranı size büyük fayda sağlayacaktır.

 

  • Aileler tarafından tercih edilen diğer bir yatırım şekli olan ‘kiraya verme’ döngüsünü Zekeriyaköy’de yatırım planlarınızda da kullanabilirsiniz Zekeriyaköy villalarından birisini yatırım amaçlı satın alıp kiraya verirseniz, ödemenizin büyük bir kısmı kiralar tarafından karşılanacaktır. Bu da size ve bütçenize oldukça yüksek miktarda yardımcı olacaktır.

Neden Zekeriyaköy’de Yatırım?

Sözlerimizde değindiğimiz gibi Zekeriyaköy konut projeleri günümüzde değerini çok arttırıyor. Bulunduğu konum ile İstanbul merkezine olan yakınlığı, ulaşım yollarının yükselişi, yapılan dairelerinin lüks oluşu ve her türlü ihtiyaca yönelik hizmetleri ile her sene doluluk oranını arttırdığı için yatırımda doğru adrestir.

“Doğru zamanda yapacağınız yatırımlar ile sizler de Zekeriyaköy’de mülk sahibi olabilirsiniz.”

İletişim

sayfasından bana ulaşabilirsiniz