fbpx

Hakkımda

NURSEL NURAY ÇÖKELEK KİMDİR?

İstanbul doğumluyum. M.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi ‘nden 1.lik ile mezun oldum ve aynı Üniversite’den yüksek lisansımı aldım. Moda tasarımcısı olarak Tekstil ve Deri sektöründe 10 yıl çalıştım. 2005 yılında bir süre Dil Eğitimi için Londra ‘da bulundum. Belirli bilgi ve tecrübeden sonra girişimci yönümün ağır basması ile daha önce kurguladığım projelerimi hayata geçirmeye karar verdim.

Kendi iş deneyimimle ilgili olarak hedefim bir marka oluşturmaktı, böyle bir şansı Rusya’da bir marka oluşturarak kullandım. Bu oluşumda birbirinden ayrı 3 farklı üretici gurubunu bir araya getirerek, patchwork halı imalatı ve ihracatı yapmak üzere şirket kurdum, farklı bir konseptte marka yarattım ve başarılı oldum. Şirket belirli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra sattım.

Tüm bu süreçlerimde Türkiye’ de gittikçe büyüyen emlak sektörü her zaman ilgimi çekiyordu. Ticari yaşamımda para kazanırken, kazandıklarımı değerlendirmenin de önemli olduğunu düşündüğüm için çeşitli yatırımlar yapmaya başladım. Yatırımlarımı da farklı bölgelerde arazi alarak yapıyor ve yakın çevreme de yaptırıyordum.Arazi yatırımlarının sonuçları beklentimin çok üstünde olduğu için daha ciddi ilgilenmeye başladım.

Kendi yaratıcılığımı ve vizyonumu kullanabileceğim bir alan olduğunu gördüm ve profesyonel olarak ilerletmeye karar verdim. İlgi alanımı mesleğe çevirmek ve yeni bir başlangıç yapmak için her zamanki gibi prensip gereği en iyi ve en üst noktada bulunan bir markayı tercih ettim.

Bunun için vizyon sahibi,etik değerleri önemseyen ve bu değerleri profesyonellikle bütünleyen bir firma olduğunu düşündüğüm RE/MAX PRO bünyesine katıldım. Çeşitli eğitimler alarak yeni kariyerime başladım.

MESLEKİ EĞİTİMLERİM
RE/MAX KARİYER EĞİTİMİ (Barış Kılıçarslan)
RE/PRO (ŞİRKET İÇİ EĞİTİM EĞİTİM)
RE/MAX İÇSEL MOTİVASYON VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (Ebru Zeybekoğlu)
FSBO İLE İPROFESYONEL TELEFON GÖRÜŞME EĞİTİMİ (Azerşin Saraç)
RE/MAX VİRGİNİA MUNDEN İLE ÖZEL SEMİNER
STRES VE ÖFKE YÖNETİMİ (Ebru Zeybekoğlu)
JUDY LA DEUR İLE BAŞARININ FORMÜLÜ
GAYRİMENKUL DEĞERLEME SEMİNERLERİ
ARSA VE ARAZİ EĞİTİMİ (Coşkun Eren)

WHO IS NURSEL NURAY ÇÖKELEK?

I was born in Istanbul. Graduated from Marmara University , Fine Arts with first degree and got master degree in same. Worked in textile and leather industry as a designer for 10 years. In 2005 , lived in London to learn English.
After having experience and knowledge , influenced by my entrepreneur side , I decided to implement my projects. My first project was to create my own brand , I managed to bring my own brand in Russia. I sat up a company exporting and importing patchwork carpets and succeed in it. After bringing it to a certain position , I sold the company.
During all this time , growing estate sector was arousing my interest . Since I believe in investing money while earning is important , I started to make different investments in estate and land. My investments were mainly in land, I was also influencing my circle of friend. When out come of my investments brought me more than expected, I started to deal with it more seriously. I decided to do it professionally . While turning my hobby to my profession and making a new beginning , as a principal,I preferred to be a brand which is the most successful.
That’s why I joined RE/MAX PRO family, which has vision, moral and ethic values and combining this with profession.

İnstagram

Doğru Yatırımı Doğru Uzman ile Gerçekleştirin.

Bana Ulaşın